Nauczyciele

Nasi nauczyciele i pracownicy

  1. mgr Bojarska Izabela - język polski
  2. mgr Bratek Ilona - wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
  3. mgr Buchalik Bogusława - wychowanie przedszkolne
  4. mgr Chmiel Celina - tyflopedagog
  5. mgr Czyż Bronisława - wychowanie przedszkolne
  6. mgr Ćmiel Edyta - pedagog szkoly
  7. mgr Ćmiel Katarzyna- wychowanie przedszkolne
  8. mgr Długosz Mariola - wicedyrektor, nauczanie początkowe
  9. mgr Dziuba Krzysztof - matematyka, fizyka
  10. mgr Gabryś Klaudia-  nauczanie początkowe
  11. mgr Gołka Marta - historia, wiedza o społeczeństwie
  12. mgr Grzegorczyk Marzena- język polski, wychowawca świetlicy
  13. mgr Guzik Marzena- matematyka
  14. mgr Jankowiak Bożena - nauczanie początkowe
  15. mgr Jurowicz Beata - nauczanie początkowe
  16. mgr Kaczmarczyk Grzegorz- edukacja dla bezpieczeństwa
  17. mgr Klyta Katarzyna- religia
  18. mgr Krauze Agata- przyroda, bilogia, chemia
  19. mgr Krzystała Łukasz - wychowanie fizyczne, technika, zajęcia rewalidacyjne
  20. mgr Larysz Iwona- nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
  21. mgr Marek Anna- wychowanie przedszkolne
  22. mgr Małek Agnieszka- pedagog szkolny, wychowawca sietlicy
  23. mgr Mikler Dominika - wychowanie przedszkolne
  24. mgr Morawska- Geisler Marzena- psycholog szkolny
  25. mgr Nowak Katarzyna- surdopedagog, zajęcia rewalidacyjne
  26. mgr Ochojska Katarzyna - terapeuta pedagogiczny
  27. lic. Owczark Barbara - wychowanie przedszkolne
  28. mgr Katarzyna Przygrodzka-Wolnik- terapeuta pedagogiczny
  29. mgr Przywara Zuzanna - wychowanie przedszkolne
  30. mgr Ratka - Bossard Aleksandra - dyrektor, zajęcia rozwijające kreatywność 
  31. mgr Redzik Anna- matematyka
  32. mgr Roskoszek Katarzyna- plastyka
  33. mgr Rybka Zbigniew - geografia, przyroda, wychowawca świetlicy
  34. mgr Sikora Joanna- nauczanie początkowe
  35. mgr Skutela Danuta - religia
  36. mgr Słupik Anna- język angielski
  37. mgr Stroka Tomasz - informatyka, wychowanie fizyczne
  38. mgr Szafraniec Hołuj - Izabela - nauczanie początkowe
  39. mgr Szweda Alina- wychowanie do życia w rodzinie, historia
  40. mgr Szymik Krystian- język angielski
  41. mgr Tarnawa Teresa - nauczanie początkowe, zajęcia komputerowe, wychowawca świetlicy
  42. mgr Waclik Marzena- język niemiecki, wychowawca świetlicy 
  43. mgr Warzecha Monika - nauczanie początkowe
  44. mgr Widuch Katarzyna - język angielski
  45. mgr Wiechaj Anna - biblioteka
  46. mgr Wieczorek Joanna - język polski
  47. mgr Wrona Violetta - logopeda, zajęcia rewalidacyjne
  48. mgr Wyleżoł - Mołdrzyk  Mirosława - plastyka,muzyka
  49. lic. Zbroińska Iwona- nauczanie początkowe